ÖZ KAPADOKYA SARITAŞ ULUSLARARASI ' MATERİALS CHEMİSTRY AND PHYSİCS ' DERGİSİNDE YERİNİ ALDI

16 Eylül 2023
ÖZ KAPADOKYA SARITAŞ ULUSLARARASI  ' MATERİALS CHEMİSTRY AND PHYSİCS ' DERGİSİNDE YERİNİ ALDINevşehir ili ve Türkiye adına büyük başarılara adım atan; Öz Kapadokya Sarıtaş firması, Uluslararası Dergide yerini aldı.

Nevşehir yöresine ait olan, Erciyes Dağının patlaması sonucu, volkanik tüflerden üretilmekte olan taş çeşitlerimizin NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ Yüksek lisans öğrencilerinin Theta ve XRD analizleri sonucu, Makale olarak 'ELSEVİER'  Yayınevinin üstlendiği ve ' MATERİALS CHEMİSTRY AND PHYSİCS'  Dergisinde yer aldığı Makale'de Dünya Tarihine İlk adımı atmış bulunmaktayız. Dünya tarihinde bir ilki başaran 'Öz Kapadokya Sarıtaş' Nevşehir/Capadocia bölgesinde faaliyet gösteren ve Türkiye'nin 81 ilinde yapım işlerine devam etmekte olup bu çalışmalarımızın Firmamıza vermiş olduğu mutluluğu paylaşmak isteriz.

Uluslararası alanda bu adımı gerçekleştirmiş olmak ve ileri ki zamanlarda bütün Dünya'nın Nevşehir Öz Kapadokya Doğal Sarıtaş ürünlerini tanıtmak ve yaşatmak için çalışmalara devam edeceğimizi bildirmek isteriz.


MAKALE İÇİN:

öz kapadokya sarıtaş MATERİALS CHEMİSTRY AND PHYSİCS.pdfİletişim Bilgilerinizi Bırakın, En Kısa Sürede Dönüş Yapalım

İletişim Formu
Destek Alın
Öz Kapadokya Sarıtaş Destek
Aklınızdakileri sormaktan çekinmeyin!
Memiş İler
Memiş İler
Proje Danışmanı
Müsait
Burak İler
Burak İler
Proje Danışmanı
Müsait
Hasan İler
Hasan İler
Mimar
Müsait
Mustafa İler
Mustafa İler
Proje Danışmanı
Müsait